By proceeding your surf on this website, you accept the utilisation of cookies in order to propose adapted services. - More Informations / I Accept
Ground Zero 2010 : The 5th Epidemic
Ground Zero 2010 : The 5th Epidemic

Ground Zero 2010 : The 5th Epidemic


HEAD QUARTERS – MAIN AREA

21:00 – 21:45 INTRO

21:45 – 23:00 QUADROPHONIA

23:00 – 00:00 ADAM LAB 4 vs PROTEUS

00:00 – 01:00 ORGAN DONORS

01:00 – 01:30 MISS DJAX VS HUMAN RESOURCE Live

01:30 – 02:30 RUDE AWAKENING

02:30 – 03:30 SHOWTEK

03:30 – 04:30 ZANY

04:30 – 05:30 75% DREAMTEAM

05:30 – 06:30 PAUL ELSTAK

06:30 – 07:00 BODYLOTION live

HOSTED BY MC DA SILVA & MC APSTER



DEFENSE DEPARTMENT – HARDSTYLE AREA

21:00 – 22:30 D’STYLERS

22:30 – 23:30 DOZER

23:30 – 00:30 DJ NORMAN

00:30 – 01:30 DJ THERA

01:30 – 02:30 ACTIVATOR vs FRANCESCO ZETA

02:30 – 03:30 JOSH & WESZ

03:30 – 04:00 2-SIDES

04:00 – 05:00 BEHOLDER & BALISTIC

05:00 – 05:30 AVIO Live

05:30 – 06:30 VORTEX

HOSTED BY MC REMS vs MC NOLZ



DISINFECTED FOREST – EARLY HARDSTYLE AREA

21:00 – 22:30 RUSSEN MAFFIA

22:30 – 23:30 GIZMO

23:30 – 00:30 GARY D

00:30 – 01:30 JIMMY THE SOUND

01:30 – 03:00 KAI TRACID

03:00 – 04:30 DJ SCOTT PROJECT

04:30 – 06:00 LUNA

06:00 – 07:00 SUPER MARCO MAY

HOSTED BY M-SHANE



CONTAINMENT ZONE – HARDCORE AREA

21:00 – 22:00 MISS TWILLIGHT vs THE ANTIDOTE & MC AXYS

22:00 – 23:00 CATSCAN

23:00 – 00:00 J.D.A

00:00 – 00:30 RTC live

00:30 – 01:30 D-PASSION vs WISHMASTER

01:30 – 02:25 MEAGASHIRA

02:25 – 03:20 ENZYME X vs RUFFNECK

03:20 – 04:15 CIK

04:15 – 05:10 DELTA 9

05:10 – 06:05 RADIUM

06:05 – 07:00 TIEUM

HOSTED BY DA HUSTLER & MC AXYS



RESEARCH DEPARTMENT – EARLY HARDCORE AREA

21:00 – 22:00 FRANKY JONES

22:00 – 23:00 DANO vs BUZZ FUZZ

23:00 – 00:00 CHOSEN FEW vs TELLURIAN

00:00 – 00:55 WAXWEAZLE

00:55 – 01:25 SYSTEM 3 live

01:25 – 02:20 MANU LE MALIN

02:20 – 03:15 AK 47

03:15 – 03:45 DR MACABRE live

03:45 – 04:40 FORZE DJ TEAM ( Paul & Lars )

04:40 – 05:35 PLACID K

05:35 – 06:30 LAURENT HO AKA INGLER

HOSTED BY MC – D & MC TRIGGAH



PATROL BOAT – CLASSICS AREA

21:00 – 22:00 DJ MARTIN

22:00 – 23:00 ROBIN “JAYDEE” ALBERS

23:00 – 00:00 RICKY DA DRAGON

00:00 – 01:00 CHAMP E ON

01:00 – 02:30 JP vs MISS MONICA

02:30 – 03:30 DJ ROB & MC JOE

04:30 – 05:00 BONZAI CLASSICS live

05:00 – 06:30 YVES DE RUYTER

HOSTED BY MC TWENNIE CASHLEY



EXILED BEACH – INDUSTRIAL

21.00 – 21.55 FIGHT

21.55 – 22.50 CUT A KAOS

22.50 – 23.45 THE OUTSIDE AGENCY

23.45 – 00.40 MENTAL WRECKAGE

00.40 – 01.10 MATT GREEN live

01.10 – 02.05 RANDY

02.05 – 03.00 PETROCHEMICAL

03.00 – 03.55 THE ILLUMINATI

03.55 – 04.50 KILL ‘EM ALL

04.50 – 05.45 E-NOID

05.45 – 06.15 IOM FACTORY live



TREATMENT CENTRE – TERROR AREA/FRENCHCORE

21.00 - 21.30 GLURFF live

21.30 - 22.00 X&TRICK live

22.00 - 23.00 PARA-NOID

23.00 - 00.00 SONAM

00.00 - 01.00 SPEEDLOADER

01.00 - 01.30 THE SPEED FREAK live

01.30 - 02.00 THE SICKEST SQUAD live

02.00 - 02.30 NOISEKICK live

02.30 - 03.30 CRAZY-2NR

03.30 - 04.00 FRAZZBASS live

04.00 - 04.30 KOMPREX live

04.30 - 05.30 NOISEFUCKER

05.30 - 06.00 IGOA live



CAREFREE ZONE – BONFIRE

21.00 – 22.00 RAUL MUNIZ

22.00 – 23.00 FUNK VILLAGE

23.00 – 00.00 MR JOEY

00.00 – 01.00 MARTIJN VAN LANGEN

01.00 – 01.15 ADULT FORCE FT MC BEER live

01.15 – 02.15 PULLSTAR

02.15 – 03.15 SPIDER

03.15 – 04.15 XO

04.15 – 04.30 ADULT FORCE FT MC BEER live

04.30 – 05.30 STARBANGER & SPECIAL GUEST

05.30 – 06.30 RIDDLES

MC BEER


Linked articles
Comments
Sorry, You must be logged in to post a comment...